free site design templates

Polska Izba Hotelarstwa

Zrzesza Hotele i przedsiębiorców działających w branży hotelowej.

DEKLARACJA CZŁONKOWSKA PIH

Walne Zgromadzenie Członków Polskiej Izby Hotelarstwa - 24 październik 2019r. Warszawa

Zarząd Polskiej Izby Hotelarstwa działając zgodnie z § 23 Statutu zaprasza członków Izby na Walne Zgromadzenie Członków Polskiej Izby Hotelarstwa, które odbędzie się w dniu 24 października 2019 (czwartek) w filii PIH w Warszawie, ul. Wilanowska 12 (Powiśle) o godzinie 11:00.

Prosimy o potwierdzenie przybycia na Walne na m.in adres mailowy biuro@polskaizbahotelarstwa.pl bądź telefonicznie do Prezesa PIH, p. Mariusza Malickiego tel. 660-172-103 do 17 Października.

REKOMENDOWANY HOTEL
DWÓR W ZABUŻU

Dwór w Zabużu to nowoczesny obiekt oferujący komfortowe warunki noclegowe i szkoleniowe.

Dwór w Zabużu

Klimatyzowane pokoje wyposażone w łazienki, telewizję satelitarną, bezpłatny internet Wi-Fi i sejfy pomogą Państwu w pełni się zrelaksować.

Dzikość otaczającej Dwór natury w połączeniu z najwyższą jakością oferowanych przez nas usług zapewnia Państwu pełnowartościowy wypoczynek.

Hotel Dwór w Zabużu

Podsumowanie Walnego Zgromadzenia Członków POLSKIEJ IZBY HOTELARSTWA

26 czerwca 2019r. w warszawskim oddziale Polskiej Izby Hotelarstwa zlokalizowanym przy ul. Wilanowskiej 12 odbyło się Walne Zgromadzenie członków Izby. Na spotkanie przejechali hotelarze z całej Polski. Dokonano wyboru Komisji Rewizyjnej, która zapozna się z dotychczasowymi działaniami oraz decyzjami Zarządu i Prezesa Izby. Podczas Walnego Zgromadzenia zebrani członkowie oraz goście przedstawili ciekawe propozycję co do kierunków rewitalizacji Izby.

Ustalono, że adresem do korespondencji Polskiej Izby Hotelarstwa będzie biuro zlokalizowane przy ul. Wilanowskiej 12 w Warszawie. Adres Izby obecnie pozostaje bez zmian w głównej siedzibie na Helu.

Prezes Mariusz Malicki zobowiązał się do wyznaczenia terminu Nadzwyczajnego Zgromadzenia Członków Polskiej Izby Hotelarstwa po 15 Września 2019r.

Dziękujemy serdecznie przybyłym członkom Izby i gościom za uczestnictwo w Walnym Zgromadzeniu Polskiej Izby Hotelarstwa. Do zobaczenia na jesieni 2019!

Walne Zgromadzenie Członków PIH... w przerwie obrad

KONFERENCJA:
"Zastosowanie nowoczesnych technologii w obiektach hotelowych i gastronomicznych"

Polski Instytut Rozwoju Biznesu zorganizował 26 marca br. w Warszawie konferencję dla właścicieli hoteli oraz dyrektorów hoteli, dyrektorów czy też managerów do spraw marketingu, osobób zarządzających obiektami gastronomicznymi, biznesowymi oraz typu leisure.

Polska Izba Hotelarstwa miała swój wkład w konferencję. Nasz przedstawiciel - p. Krzysztof Kowalski - poprowadził prelekcję dot. ochrony danych w hotelach, która zebrała wysokie oceny uczestników, tj. średnia 4,71 w skali od 1 do 5. 

Wielki jubileusz Honorowego Obywatela Mogilna

12 stycznia br. Prezez Mariusz Malicki reprezentował Polską Izbę Hotelarstwa podczas jubileuszu 60-lecia pracy dziennikarsko-literackiej Stanisława Kaszyńskiego - Honorowego Obywatela Miasta Mogilno.

Podsumowanie Warsztatów "RODO w HOTELU",
27 listopada br.

Branża hotelowa jest w polu zainteresowania hakerów, dlatego, że są tam te same dane, co w bankach (np. dane z kart kredytowych), co u lekarza (np. informacje ze "spa"), co w firmie telekomunikacyjnej (dane kontaktowe wraz z danymi z dowodu tożsamości).

Dlatego potrzebna jest analiza ryzyka, bo RODO to "inteligentna" regulacja i zakłada, że Administrator sam najlepiej wie, jak chronić dane osobowe i prywatność swoich pracowników i klientów.

GALERIA ZDJĘĆ WYBRANYCH HOTELI