bootstrap theme

Wielki jubileusz Honorowego Obywatela Mogilna

12 stycznia br. Prezez Mariusz Malicki reprezentował Polską Izbę Hotelarstwa podczas jubileuszu 60-lecia pracy dziennikarsko-literackiej Stanisława Kaszyńskiego - Honorowego Obywatela Miasta Mogilno.

KONFERENCJA:
"Zastosowanie nowoczesnych technologii w obiektach hotelowych i gastronomicznych"

Polski Instytut Rozwoju Biznesu zaprosił Polską Izbę Hotelarstwa do udziału w konferencji, która będzie odbędzie się 26 marca br.
Wydarzenie przeznaczone jest dla właścicieli hoteli oraz dyrektorów hoteli, dyrektorów czy też managerów do spraw marketingu, osób zarządzających obiektami gastronomicznymi, biznesowymi oraz typu leisure.

Nasza Izba wystąpi na Konferencji z prelekcją nt. RODO w Hotelu. 

XXV Targi Turystyczne ,,Na Styku Kultur”

Już 22-24 marca 2019 roku zapraszamy wspólnie z organizatorem - Miejską Areną Kultury i Sportu - na XXV jubileuszowe targi Regiony Turystyczne „Na Styku Kultur”, które są jednym z najważniejszych wydarzeń na rynku turystycznym w Polsce. 

Nasza Izba objęła swoim patronatem to wydarzenie, a nasz przedstawiciel przeprowadzi specjalne warsztaty z ochrony danych, w formie gry symulacyjnej.

Podsumowanie Warsztatów "RODO w HOTELU",
27 listopada br.

Branża hotelowa jest w polu zainteresowania hakerów, dlatego, że są tam te same dane, co w bankach (np. dane z kart kredytowych), co u lekarza (np. informacje ze "spa"), co w firmie telekomunikacyjnej (dane kontaktowe wraz z danymi z dowodu tożsamości).

Dlatego potrzebna jest analiza ryzyka, bo RODO to "inteligentna" regulacja i zakłada, że Administrator sam najlepiej wie, jak chronić dane osobowe i prywatność swoich pracowników i klientów.

GALERIA ZDJĘĆ WYBRANYCH HOTELI